Nasze usługi

Dlaczego prefabrykacja?

Buduj bez obaw o rosnące ceny, terminy i dostępność ekip wykonawczych. Kompleksowa realizacja projektu z wykrzystaniem prefabrykacji oznacza nie tylko Twój spokój, a także ograniczoną ilość transakcji i papierologii.

Zoptymalizowany Projekt

Montaż z dźwigu bez rusztowań

Serwis i wsparcie wykonawcy

Ściany gotowe do malowania

Montaż możliwy także zimą

gotowe kanały instalacyjne

bez czasochłonnego murowania

brak konieczności wykonywania szalunków

60% mniej pracowników budowlanych

image-14
Projektowanie

Modnie i funkcjonalnie

Projekty naszych specjalistów niosą za sobą nie tylko oszczędności i bezpieczeństwo, ale także walory estetyczne. Z radością podejmujemy się realizacji wyzwań, dzięki którym zmieniamy otaczający nas krajobraz na lepsze. Kolekcja domów POZBRUK to również przemyślany układ funkcjonalny stworzony z myślą o codziennym życiu Twojej rodziny.

Produkcja

Precyzja i trwałość

Prefabrykaty budowlane marki POZBRUK powstają w pełni zautomatyzowanym procesie technologicznym. Produkcja opiera się o dane przesyłane do maszyn bezpośrednio z komputera. Eliminujemy w ten sposób możliwość popełnienia błędów oraz potencjalnych odchyleń na budowie.

vlcsnap-2023-02-23-10h10m21s810
Projekt bez tytułu - 1
Dostawa i montaż

Dom w 2 tygodnie?

Nasze zaplecze logistyczne pozwala na obsługę nawet najbardziej skomplikowanych inwestycji. Montaż elementów prefabrykowanych najczęściej odbywa się bezpośrednio z samochodu transportowego za pomocą dźwigu. Rozwiązanie to pozwala na sprawne i szybkie zamontowanie prefabrykatów na budowie. Jest to niezwykle istotne w przypadku budowy na niewielkich lub trudno dostępnych działkach. Dostawy „na czas” eliminują także konieczność wyznaczania na budowie miejsca na składowanie materiałów budowlanych.

Ściany i stropy prefabrykowane

gotowe rozwiązanie

Kolekcja naszych domów została opracowana w oparciu o prefabrykowane ściany i stropy typu filigran. W naszej ofercie znajdują się ściany pojedyncze oraz przegrody z warstwą termoizolacyjną, dzięki którym nie musisz dodatkowo ocieplać domu z zewnątrz. W ścianach prefabrykowanych umieszczone są otwory okienne, kanały instalacyjne oraz gotowe puszki elektryczne.

vlcsnap-2022-06-09-14h16m34s010
Projekt bez tytułu - 1
Wymagana dokumentacja

Bez zbędnych formalności

Budowa domu prefabrykowanego wiąże się z koniecznością załatwienia niezbędnych formalności. Nasi eksperci udzielą Ci wszelkich informacji na temat wymaganych dokumentów, które pozwolą Ci uzyskać pozwolenie na budowę. Więcej o adaptacji, wypisie z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, Decyzji o warunkach zabudowy, opinii geotechnicznej oraz zapewnieniu przyłączy przeczytasz TUTAJ.

Budowa w zgodzie z ekologią

Bądź EKO

Produkcja prefabrykowanych elementów budowlanych powoduje znaczną redukcję kosztów budowy, ale co równie ważne minimalizuje ilość generowanych przez nią odpadów. Decydując się na budowę domu z prefabrykatów ograniczysz zużycie drewna szalunkowego, opakowań, oraz styropianu nawet o 80%.

dave-hoefler-UFnHt94r91w-unsplash

Pliki do pobrania

W plikach do pobrania znajdziesz komplet wiedzy na temat procesu budowlanego oraz związanych z nim formalności. 

katalog domów
prefabrykowanych

OWS

Ogólne Warunki Sprzedaży

3

Twój dom w trzech krokach

Najczęściej zadawane pytania

Ściany prefabrykowane POZBRUK nie wymagają dodatkowego tynkowania. Przegrody nadają się do bezpośredniego malowania.

Ogrzewanie podłogowe to jedno z rekomendowanych rozwiązań w domach prefabrykowanych POZBRUK.

Firma POZBRUK realizuje prace wykonawcze do etapu uzyskania stanu zamkniętego. W praktyce oznacza to osadzenie ścian konstrukcyjnych, wykonanie konstrukcji dachu oraz osadzenie stolarki drzwiowej i okiennej.

Czas realizacji jest uzależniony od rodzaju podpisanej umowy. W przypadku wariantu podstawowego (osadzenie ścian i stropów) czas realizacji wynosi do 5 dni roboczych od momentu dostarczenia prefabrykatów na budowę. W przypadku realizacji stanu surowego zamkniętego czas realizacji wynosi ok. 3 tygodni.

Istnieje możliwość wprowadzania zmian w projekcie z zastrzeżeniem, iż zmiany mogą być dokonywane wyłącznie we wstępnej fazie projektowania. 

skontaktuj się z naszym ekspertem

Sławek

Compare listings

Porównać