Fabryczna precyzja – BIM

  • 1 rok temu
  • 0

Inwestycje zrealizowane w systemie prefabrykacji wyróżniają się wysoką jakością i trwałością w porównaniu z technologiami tradycyjnymi i innymi rozwiązaniami modularnymi dostępnymi na rynku.

Elementy prefabrykowane z których powstają domy modułowe POZBRUK dostarczane są nie miejsce inwestycji prosto z naszej fabryki. Dzięki Nowoczesnym, w pełni zautomatyzowanym liniom produkcyjnym oraz rygorystycznej kontroli procesu produkcyjnego zyskujemy zgodne ze specyfikacją produkty o długiej żywotności i odporności na działanie warunków atmosferycznych.

Kolekcja domów prefabrykowanych została stworzona w oparciu o technologię BIM. Oznacza to, że ściany i stropy projektowane są w dedykowanych programach skąd przekazywane są bezpośrednio do komputerów sterujących produkcją. Dzięki temu możliwość wystąpienia pomyłek w trakcie budowy jest zminimalizowana praktycznie do zera.

Projektowanie z wykorzystaniem BIM

Projektowanie z wykorzystaniem BIM (Building Information Modeling) to proces tworzenia wirtualnego modelu trójwymiarowego budynku lub infrastruktury, który łączy informacje dotyczące geometrii, materiałów, procesów konstrukcyjnych i funkcjonalności. BIM to technologia, która pozwala na zbieranie, przechowywanie, udostępnianie i zarządzanie informacjami dotyczącymi projektu na każdym etapie realizacji inwestycji.

Projektowanie z wykorzystaniem BIM pozwala na precyzyjne planowanie, koordynację i zarządzanie projektami budowlanymi, a także optymalizację konstrukcji przed rozpoczęciem budowy. Wykorzystanie specjalistycznego oprogramowania przyczynia się do zmniejszenia kosztów i czasu realizacji projektów oraz poprawy jakości i bezpieczeństwa budowanych obiektów.

Następny wpis

Kompleksowa obsługa

Dołącz do dyskusji

Compare listings

Porównać